פנסיון כלבים - המדריך המלא

איך בוחרים פנסיון כלבים?

ראשית כל, יש להבין דבר בסיסי: פנסיון כלבים מתחלק ל2 קטגוריות- פנסיון ביתי ופנסיון רגיל. פנסיון ביתי יכול להוות יתרון כי מדובר באדם פרטי שבביתו מוכן לארח ולטפל בכלב שלכם בזמן שאתם לא נמצאים. כמו כן, אם הכלב שלכם אינו רגיל להיות בסביבת כלבים אחרים ואינו חברותי יותר מדי כלפי כלבים אחרים, זוהי אופציה לא רעה עבורכם. פנסיון רגיל מהווה יתרון בעיקר מבחינת רמת המתקן והניסיון. ככל הנראה העובדים של אותו פנסיון כבר התמודדו בעבר עם מאות כלבים, ברמות התנהגות כאלה ואחרות, לכן ידעו להתמודד גם עם הכלב שלכם. החיסרון הוא שבפנסיון יהיו נוכחים עוד לא מעט כלבים שידאגו לכך שגם לא בטוח שכלבכם יקבל את מירב תשומת הלב מהעובדים, וגם לא בטוח שכלבכם יסתדר עם שאר הכלבים. הקטגוריות לבחירת פנסיון כלבים לפי השיקול הן:

1. פנסיון כלבים לפי אזור בארץ- הבינו מהו האזור בו אתם רוצים לאחסן את הכלב שלכם בזמן שאתם לא נמצאים. לנוחיותכם נסו למצוא את פנסיון הכלבים שנמצא כמה שיותר קרוב למקום מגוריכם, ולוודא שאתם לא מבזבזים זמן רב על הנסיעה.

2. פנסיון כלבים לפי רמה מקצועית-  בדקו האם הפנסיון נראה ברמה טובה מספיק עבור הכלב שלכם. האם בפנסיון יש תנאים שנראים לכם כתנאים מינימליים עבור הצרכים האישיים של הכלב. למשל, אם הכלב שלכם צריך שטח ומרחב, האם הפנסיון מאפשר זאת? או אם הכלב שלכם צריך קערת מים בקרבתו, האם התשתית בפנסיון תומכת בצורך זה? שימו לב שאתם לא מתפשרים על הרמה המקצועית של פנסיון הכלבים, גם במידה שאתם מוותרים על קטגוריית מרחק מביתכם.

3. פנסיון כלבים לפי תקציב- כמה אתם מוכנים להשקיע עבור פנסיון לכלב שלכם? מהו התקציב שלכם לצורך זה? מן הסתם ככל שתשקיעו יותר כסף כך רמת הפנסיון תהיה גבוהה יותר והתמורה למחיר תהיה שווה יותר. אך אם זאת, לא תמיד הפנסיון היקר ביותר יהיה גם המשתלם ביותר. נסו למצוא את האיזון בין רמת ההשקעה לרמת התמורה, אך אל תזניחו את הכלב שלכם ותוודאו שהוא מקבל לפחות את התנאים המינימליים לתקופה שאתם לא נמצאים!

לסיכום, בחירת פנסיון כלבים הינה תהליך חשוב ביותר- אתם רוצים שבזמן שאתם לא נמצאים כלבכם לא יהיה עצוב ולא ישקע בדכאון על כך שהוא לא עם בעליו- מצאו את המקום הנעים והנחמד ביותר, בין אם מדובר בפנסיון ביתי ובין אם מדובר בפנסיון רגיל. בהצלחה! צוות Expet.

 

מחפשים מאלף כלבים מומלץ? כל המומחים באתר אחד! EXPET

שינוי גודל גופנים
ניגודיות