מספרת כלבים - המדריך המלא

איך בוחרים מספרת כלבים?

לכלב שלכם חם בקיץ הישראלי? אתם מרגישים שהוא סובל? מעוניינים שיהיה נקי ומטופח יותר? אלו הן רק כמה סיבות למצוא מספרת כלבים באזורכם! אז איך מוצאים את אותה מספרת כלבים? אלו הם השיקולים שיש לקחת בחשבון:

1.מספרת כלבים לפי אזור- לפני כל השיקולים, אתם חייבים לוודא שאתם מחפשים מספרת כלבים שממוקמת יחסית קרוב למקום מגוריכם, על מנת שלא תצטרכו ליסוע מרחק רב עם הכלב שלכם. פתרון נוסף ויעיל יותר (אך עם זאת עשוי להיות יקר), יהיה מספרת כלבים ניידת, כלומר ספר כלבים שמגיע עד לבית הלקוח עם כל הציוד ומבצע את העבודה בביתיכם, הכלב עשוי להעדיף אופציה זו ולחסוך לעצמו טראומות ופחדים, אך זיכרו שזו עשויה להיות אופציה יקרה יותר וגם לא בכל אזור היא קיימת.

2.מספרת כלבים ברמת נקיון ואסתטיקה גבוהה- זיכרו, תספורת לכלב מהווה טיפול לכל דבר וקשורה קשר ישיר לבריאותו של הכלב, אין לראות בתספורת זו דבר אסתטי בלבד. לכן ניקיונה של המרפאה (או הניידת) חייב להיות בעדיפות עליונה, כדי למנוע מחלות וזיהומים למיניהם לכלב.

3.מספרת כלבים לפי רמה מקצועית- במציאות הקיימת כיום בישראל אין דרישה חד משמעית לרמה מסוימת או הכשרה ספציפית על מנת להפוך לספר כלבים. לכן חשוב מאוד לברר על אותה מספרת כלבים מבעוד מועד- האם אתם מכירים כלב אחר שהסתפר שם? האם שמעתם תגובות טובות על אותה מספרת כלבים? שימו לב, על אף שאין דרישה להכשרה מסוימת מקצוע זה דורש מיומנות ורמה מקצועית גבוהה במיוחד!

4.מספרת כלבים הכוללת טיפולים נוספים- שימו לב, כפי שציינו כאן עוד לפני כן תספורת לכלב איננה רק תספורת אסתטית, היא מהווה טיפול בריאותי לכלב לכל דבר ועניין. לכן, יש לברר מבעוד מועד האם בנוסף לתספורת מספרת הכלבים מוסיפה שירותים כמו בדיקת קרציות, פתיחת קשרים, מקלחת וניקיון לכלב, ניקוי אוזניים, ועוד.

5. מספרת כלבים לפי מחיר- תספורת לכלב עשויה להיות דבר יקר, במיוחד לכלב גדול. אך שימו לב, זהו לא טיפול שתרצו לחסוך עליו. תספורת איכותית היא חשובה מאוד. בידקו מראש האם המחיר כולל טיפולים נוספים ורחיצה, האם המחיר הוא שווה לכל כלב (ואם לא- האם יש הצדקה למחיר גבוה יותר עבור הכלב שלכם?). כמובן שניידת שמגיעה עד לבית הלקוח תהיה יקרה יותר אך עשוייה לעזור משמעותית בתהליך.

לסיכום, בחירת מספרת כלבים הינה החלטה חשובה ביותר- תנו לכלב שלכם את התנאים המיטביים להרגיש טוב ולהישאר נקי ובריא! אל תחסכו עליו. בהצלחה בתהליך, צוות Expet.

 

מחפשים מאלף כלבים? מצאו אחד עוד היום בExpet – כל המומחים במקום אחד.

keyboard_arrow_up
שינוי גודל גופנים
ניגודיות