רעיונות לפעילויות עם חיית המחמד

מחפשים מה לעשות עם חיית המחמד בזמן הפנוי? מרגישים שהכלב רוצה משועמם ורוצה פעילות כלשהי?

כלבים, במיוחד כשהם צעירים, לא משנה איזה סוג הם, צריכים להוציא אנרגיה.

כאן תוכלו לקבל כמה רעיונות נחמדים לפעילויות עם חיית המחמד.

יש לכם רעיון נוסף? צרו איתנו קשר ותספרו לנו עליו.

  • זריקת כדור או עצם.
    כלבים, בעיקר כשהם צעירים, אוהבים וצריכים להוציא אנרגיה. דרך טובה היא לקנות עצם או כדור ופשוט לזרוק לכלב. הכלב יביא בכל פעם וכך הוא יוציא אנרגיה ויעסיק את עצמו.
  • טלויזיה.

בשנים האחרונות, התפתח מאוד תחום עיסוק חיות המחמד, ופיתחו ערוץ טלוויזיה (ערוץ 183 ב-HOT)  המותאם במיוחד לחיות מחמד (בעיקר כלבים וחתולים). התכנים בערוץ מחולקים לשלוש קטגוריות: תכני הרגעה, תכני המרצה ותכני חשיפה (החושפים את הכלבים לתכנים חינוכיים ומעמידים אותם במצבי התמודדות עם פחדים נפוצים כמו רעש שואב אבק וכו').

  • צעצועי אוכל.

כיום בשוק קיימים המון צעצועים אכילים. למשל עצם שהכלב אוכל בזמנו הפנוי. יש לזה יתרונות רבים כמו תעסוקה לכלב, פיתוח השיניים של הכלב. בנוסף יש צעצועי עצם עם ריח טוב, כך בזמן שהכלב אוכל, העצם גורמת לריח טוב בחלל הפה. ניתן לרכוש בכל חנות לחיות מחמד, או באתרי אינטרנט השונים. (אמאזון, אייבי וכו'.)

  •  אילוף ביתי.

ניתן לאלף באופן ביתי ולא מקצועי את חיית המחמד. כיום, יש המון סרטונים ביוטיוב ומאמרים ברחבי האינטרנט אשר נותנים טיפים מצויינים לדברים שאפשר לאלף את הכלב או החתול בבית, ללא עזרת מומחה. כמובן שזה לא מהווה תחליף למאלף כלבים מקצועי.

  • מחבואים.

לאחרונה יש טרנד של לשחק עם חיית המחמד מחבואים. ניתן למצוא סרטונים רבים ביוטיוב של בעלי חיות מחמד משחקים את זה עם הכלב או עם החתול. זה כיף ונחמד ומעסיק אותם. נסו את זה בעצמכם!

 

keyboard_arrow_up
שינוי גודל גופנים
ניגודיות