תקנון- Expet

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

 1. אתר Expet הוא אתר המשמש כפלטפורמה לפרסום של בעלי מקצוע הקשורים בעולם חיות המחמד, ייצוגי עבור "Expet", והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או            בהתאם לסוג התוכן.

 1. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.   

4. הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם יפר את תנאי התקנון.

 1. Expet ו/או מי מטעמה לא תישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הוצאה ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, לרבות שימוש בשירותי בעלי המקצוע המופיעים באתר. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הינו באחריות הבלעדית של המשתמש.

קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר Expet ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר Expet ואין לעשות  בהם שימוש למטרות בלתי חוקיות ללא אישור כתוב מראש מאתר Expet .

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים,

סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מ- Expet.

אחריות

 1. אין אתר Expet והנהלת Expet אחראיים לכל נזק/ פגיעה שתיגרם לאחר פגישה עם בעל מקצוע. Expet מהווה פלטפורמה לפרסום בעלי מקצוע בלבד ומתווכת בין הלקוחות לבין בעלי המקצוע. אין Expet  אחראית בשום צורה על טיב העסקים ונותני השירות.

החזרים

 1. במידה ולקוח מעוניין לבטל את המנוי החודשי שלו הוא יקבל החזר חלקי בהתאם לכמות החודשים שנותרו בתוכנית שהוא בחר, אך המחיר לתקופה שהוא כן פירסם יהיה בהתאם למחירון המתאים.

תוכן האתר

 1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/ הורדת האתר.
 1. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 1. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של Expet ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 1. אין לעשות באתר או בתוכן האתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה- IP של המחשב שלו, כתובת ה- MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 1. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפיי הנהלת Expet.

פרטיות

 1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי cookies ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

 1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד.

© כל הזכויות שמורות ל-Expet.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות